O nás

Jsme ryze česká firma, působící na trhu od roku 2003. Fungujeme především v rámci B2B a zajišťujeme firmám dodávky spotřebního a režijního materiálu. To zahrnuje pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky (OPP), drogistické zboží, obalové materiály, úklidové prostředky, nářadí a další zboží. 

Kromě toho nabízíme také poradenskou činnost a poskytování náhradního plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.  

Působíme především v severních Čechách, ale také ve Středočeském kraji a v Praze. Kromě firemních zákazníků naše služby využívají i státní instituce, nemocnice, školy a další rozpočtové a příspěvkové organizace. Spolupracujeme s úklidovými firmami, hotely, restauracemi a dalšími gastropodniky, umíme ale vyjít vstříc požadavkům zákazníků z různých odvětví. 

\

Vše pro vaše podnikání

\

Pro firmy i státní instituce

\

Výhodné ceny

Ceny uvedené na těchto stránkách jsou orientační. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho potřeby a spolupráci nastavujeme individuálně. Při větších odběrech nebo dlouhodobé spolupráci jsme tak schopni vám nabídnout výhodnější podmínky. 

Profesionalita. Vstřícnost. Individuální přístup.

Pomůžeme i vašemu podnikání. Každý zákazník je pro nás jedinečný. Kontaktujte nás a společně nastavíme spolupráci přímo na míru vašim potřebám.

Kontaktujte nás